Stop vlhkosti a plísni

Vysrážená voda na vnitřní straně oken, zatuchlý vzduch, typický zápach textilu, plísně na stěnách, odlupující se tapety, alergie, bolest kloubů... To vše jsou projevy nezdravé vlhkosti.

Ideální vlhkost vzduchu se pohybuje mezi 45 – 60 %. Dlouhodobě snížená nebo zvýšená vlhkost ovlivňuje negativně fyzickou i psychickou pohodu, ale může poškodit i lidské zdraví.

Na odstranění nadměrné vlhkosti, plísní a následnou prevenci existuje komplexní řešení. Neparfémované odvlhčovače jsou vhodné i pro alergiky a astmatiky.

 

Všechny prostory (50 m3)
Ceresit Stop vlhkosti Aero 360° začne ihned po vložení tablety vstřebávat nadbytečnou vlhkost ze vzduchu. Tableta AERO 360° používáním zmenšuje svůj objem. Když zcela zmizí, je potřeba vložit novou. Tento přístroj lze použít, i když dojde k navlhnutí místnosti v důsledku vodní havárie nebo povodní.


Tip: Vyzkoušejte novinku - náhradní tablety s vůní relax levandule.

 

Malé prostory

Ideální pohlcovač vlhkosti pro malé prostory - Ceresit Stop vlhkosti Micro. Po vložení tablety začne přístroj absorbovat nadměrnou vlhkost a zároveň redukovat pachy. V nabídce i tablety s příjemnou vůní.

 


Malé uzavřené prostory
Absorpční sáčky Ceresit Stop vlhkosti s jemnou vůní jsou určeny k regulaci vlhkosti v malých uzavřených prostorech - auto, skříň, botník, zásuvky, sportovní taška apod. Sáček vydrží vstřebávat vlhkost 4 – 6 týdnů. Vyzkoušejte vůni vanilky, levandule či ovoce!Dejte plísni sbohem
Dezinfekční sprej Ceresit Stop plísni spolehlivě hubí plísně, houby a bakterie. Vhodný na stěny, obklady, dlažbu, spáry.

 

 

 

 

 

 

nahoru