O Potrebyprokancelar.cz

 

Internetový obchod PotřebyProKancelář.cz provozuje společnost ACTIVA spol. s r.o., která je předním distributorem kancelářských potřeb do firem a také školních a výtvarných potřeb do maloobchodních jednotek.

Nabídka internetového obchodu PotřebyProKancelář.cz je určena firmám s menší admistrativní zátěží, živnostníkům a koncovým spotřebitelům, kteří nevyužijí služby, které jsou s dodávkou kancelářských potřeb pod značkou ACTIVA spojené.

PotřebyProKancelář.cz stojí na silném logistickém zázemí společnosti ACTIVA, díky kterému můžete počítat s širokou nabídkou kvalitních značek domácích i zahraničních výrobců, s vysokou skladovou dostupností a díky tomu i rychlou expedicí svých objednávek.

Nabídka eshopu PotřebyProKancelář.cz tvoří pouze zlomek z celkové nabídky společnosti ACTIVA. Pokud jste v nabídce na PotřebyProKancelář.cz něco nenašli, nebo pokud chcete využívat komplexní služby spojené s dodávkou kancelářských potřeb, hygienických a úklidových postředků nebo občertsvení, zaregistrujte se na stránkách obchod.activa.cz

 

Kam dál

Kontakty

Všeobecné obchodníky podmínky

 

nahoru